Konferencja: Psychologiczne konsekwencje przerwania ciąży – terapia i profilaktyka w oparciu o program „Powrót i odnowa”

Sobota, 9 kwietnia 2022, godz. 10:00 – 14:00

Opole, Centrum Dialogu Obywatelskiego, ul. Damrota 1, Sala 106.

 
W trakcie naszej konferencji uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę gdzie indziej niedostępną i poznać niuanse problemu ważne z punktu widzenia doradców i terapeutów. Powiemy też o tym, jakie postawy oraz sposoby komunikacji w przestrzeni publicznej są pomocne, a jakie przeciwskuteczne. 

Do udziału zapraszamy:

Nauczycieli, wychowawców, duchownych, psychologów, terapeutów, doradców życia rodzinnego, liderów i członków ruchów, stowarzyszeń i organizacji społecznych/kościelnych oraz wszystkie osoby zainteresowane tym tematem. W trakcie konferencji zaprezentowany zostanie sprawdzony i skuteczny program pomocy dla osób zmagających się z konsekwencjami przerwania ciąży.

Program:

10.00 otwarcie i sesja 1: Na czym polega program „Powrót i odnowa”?
10.50 przerwa
11.00 sesja 2: Omówienie poszczególnych sesji programu.
11.50 przerwa
12.00 sesja 3: Jak zorganizować ten program oraz Q&A.
12.45 przerwa
13.00 sesja 4: Profilaktyka oraz szerszy kontekst prowadzenia programu „Powrót i odnowa” w Polsce
13.45 zakończenie

Miejsce: Opole 

Centrum Dialogu Obywatelskiego, ul. Damrota 1, Sala 106.

Rozpoczęcie: godzina 10:00
Zakończenie: godzina 14:00

Uwaga: Konferencja NIE jest przeznaczona dla osób, które mają nieprzepracowaną traumę w tej dziedzinie życia. Takim osobom proponujemy wzięcie udziału w jednym z kursów „Powrót i odnowa”. Lista kontaktów do poszczególnych kursów dostępna jest na naszej stronie. 

ZAPRASZAMY