Skip to content

Historie

Historie osób, które ukończyły kurs

Co powiedziały inne uczestniczki

„Obok odkrycia wiary w Boga, spotkania “Powrót i odnowa” były najbardziej znaczącym i przemieniającym doświadczeniem w moim życiu”.
C, 42 lata

„Na kursie czułam się bardzo bezpiecznie, mogłam się otworzyć i stanąć w prawdzie w dziedzinie, która była dla mnie bardzo trudna. Tutaj czułam się na tyle bezpiecznie, by powrócić do tematu aborcji. Atmosfera i sposób prowadzenia spotkań pomogły mi skutecznie poradzić sobie z konsekwencjami w moim życiu. Panie prowadzące były odpowiednio do tego przygotowane, a niektóre z nich miały podobne doświadczenia”.
E, 38 lat

„Rozpaczliwie chciałam opowiedzieć o tym, co zrobiłam i przez co przeszłam, a co najważniejsze chciałam to zrobić w środowisku osób wierzących. W bezpiecznej, dyskretnej atmosferze i w kontekście modlitwy zmierzyłam się z tym, co tak długo próbowałam wymazać ze swojego życia. Mogłam sobie wybaczyć i przyjąć przebaczenie od Boga. Naprawdę odczułam miłość Boga do mnie i teraz wiem, że nigdy nie karał mnie za to, co zrobiłam i sama muszę przestać siebie karać. Ciężar spadł mi z serca. Mam nową radość życia!
S, 23 lata